Pomocí našich velkoformátových strojů KIP 940 a AGFA ANAPURNA H 1650 dokážeme kvalitně potisknout velké plochy materiálů od papíru, přes syntetické materiály a samolepky až po přírodní materiály, jako je sklo, kámen, kov anebo dřevo.

Digitální tiskový stroj KIP 940 je určený na maximální produkci velkoformátových tisku, které je potřeba rychle vyrobit v krátkém čase. Tiskne rychlostí až 380 m/2 za hodinu do šíře role 914 mm a maximální délky jednoho výtisku 15m. Takže bez problémů zvládne za hodinu vytisknou 380 A0 plnobarevných plakátů. 

UV tiskový stroj Agfa Anapurna H 1650 LED tiskne jak z role, tak na desky do šířky 1 600 mm a tloušťky materiálu až 4,5 cm. Jsme na něm například schopní potisknout dveře. Výhodou UV tisku je jeho povětrností odolnost, barevná stálost, kterou garantujeme u certifikovaných materiálů až 10 let v interiéru i exteriéru. Na Anapurně tiskneme plakáty, billboardy, bannery, samolepky, magnetky, potiskujeme dibondové, plastové a dřevěné desky. Umíme například i reverzní tisk na sklo.

 

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Posilujeme digitální tisk

Tiskárna Českých drah nahradila starou technologii X 1000 od Xeroxu novým digitálním barevným produkčním strojem Xerox Iridesse, který je první instalací tohoto zařízení v Olomouci a zároveň nejdelší instalovanou konfigurací na Moravě. Zároveň jsme digitální tisk rozšířili o černobílý produkční stroj Xerox D 125. Horkou novinkou je aktuální instalace velkoformátového laserového tiskového zařízení KIP 940, který umožňuje produkci až 390 metrů čtverečních plnobarevně potištěného papíru z rolí i archů v plakátové kvalitě.

 

© 2024 České dráhy, a.s. | Odbor komunikace | Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz