Ofsetovým tiskem provádíme největší část zakázek. Tato technologie vyžaduje delší a poměrně drahou přípravu zakázky, umožňuje ale dosáhnout příznivou cenu za kus při větších nákladech. Pro tuto technologii je naše tiskárna vybavena čtyřmi stroji tradičního domácího výrobce, strojíren Adast Adamov.

Malonákladovým tiskem řešíme ty zakázky, které by už nebylo efektivní tisknout ofsetovou technologií. Malonákladový tisk v naší tiskárně zahrnuje dvě technologie: digitální duplikace a xerografie. V souvislosti se změnami struktury Českých drah se tištěné náklady snižují a stále větší počet zakázek vyrábíme těmito technologiemi.

Tato technologie umožňuje tisk fotografie (rastrové grafiky) na samolepící fólie, vlajkovinu a papír. Pro delší životnost je možno potištěný povrch opatřit laminací.

Nápisy a grafika jsou do samolepící fólie vyřezány na speciálními stroji, kterým se říká „ řezací plotry“. Takto vytvořená vektorová grafika je instalována na plastové nebo kovové desky, tabule, výlohy a jiné materiály.

Sítotisk - tisková technika (průtisk), která je primárně určena na potisk nesavých materiálů jako plech, sklo, porcelán, plasty dále pak umožňuje kvalitní potisk textilií a tkanin. Potiskuje se s ním i papír, kartony a lepenky samolepicí materiály a to jak papírové tak plastové.

Soubor dílčích technologických operací v polygrafické výrobě, jejichž cílem je zpracování polotovaru, například potištěného materiálu, do konečné po- doby polygrafického produktu (časopis, kniha, leták, krabice, kalendář, …)

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@zc.cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Naše tiskárna má nový přírůstek – velkoformátová UV led tiskárna Agfa Anapurna

Nová technologie umožňuje tisk v šíři 160 cm, určený pro interiér a exteriér. UV LED inkoust lze aplikovat na široký rozsah materiálů s rychleschnoucími vlastnostmi a maximální rychlostí tisku až 63 m²/h.

© 2019 České dráhy, a.s. | Zásobovací centrum Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz