Nápisy, samolepky a polepy vyřezáváme na výkonných řezacích plotrech Summa S 75 se systémem OPOS, který dokáže vyřezat předtištěné samolepky na archu do konkrétních tvarů. Dokážeme realizovat i velké instalace, jako například polepy podchodů a označování vlakových souprav, nebo označení a informační systémy ve vestibulech, apod. Při výrobě používáme pro dopravu certifikované fólie a lamina. 

Díky velkoformátovému UV tisku jsme schopni vyrábět i okenní samolepky pro polepy výloh a oken, nebo exteriérové samolepky a tabule s garantovanou životností 10 let.

 

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Posilujeme digitální tisk

Tiskárna Českých drah nahradila starou technologii X 1000 od Xeroxu novým digitálním barevným produkčním strojem Xerox Iridesse, který je první instalací tohoto zařízení v Olomouci a zároveň nejdelší instalovanou konfigurací na Moravě. Zároveň jsme digitální tisk rozšířili o černobílý produkční stroj Xerox D 125. Horkou novinkou je aktuální instalace velkoformátového laserového tiskového zařízení KIP 940, který umožňuje produkci až 390 metrů čtverečních plnobarevně potištěného papíru z rolí i archů v plakátové kvalitě.

 

© 2023 České dráhy, a.s. | Odbor komunikace | Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz