Produkčním digitálním tiskem řešíme zakázky, které by už nebylo efektivní tisknout ofsetovou technologií, jako například malé náklady letáků a plakátů, nebo tisky které obsahují variabilní data. Pro digitální tisk jsme vybaveni špičkovou technologií Xeroxu - výkonným produkčním strojem Xerox Iridesse, který umí tisknout na papíry a syntetické materiály o velikosti SRA3, do gramáže 400 g duplexně a umožňuje v prodlouženém formátu tisknout až do šíře papíru 1 200 mm. Pro černobílé zakázky používáme monochromatický produkční digitální tiskový stroj Xerox D 125. 

Díky těmto technologiím můžeme efektivně vyrábět jak jednoduché tiskopisy, například na samopropis, tak i vizitky, číslované jízdenky, pozvánky, malonákladové publikace, ale i fotografie na výstavy.   

 

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Posilujeme digitální tisk

Tiskárna Českých drah nahradila starou technologii X 1000 od Xeroxu novým digitálním barevným produkčním strojem Xerox Iridesse, který je první instalací tohoto zařízení v Olomouci a zároveň nejdelší instalovanou konfigurací na Moravě. Zároveň jsme digitální tisk rozšířili o černobílý produkční stroj Xerox D 125. Horkou novinkou je aktuální instalace velkoformátového laserového tiskového zařízení KIP 940, který umožňuje produkci až 390 metrů čtverečních plnobarevně potištěného papíru z rolí i archů v plakátové kvalitě.

 

© 2024 České dráhy, a.s. | Odbor komunikace | Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz