Sítotisk - tisková technika (průtisk), která je primárně určena na potisk nesavých materiálů jako plech, sklo, porcelán, plasty dále pak umožňuje kvalitní potisk textilií a tkanin. Potiskuje se s ním i papír, kartony a lepenky samolepicí materiály a to jak papírové tak plastové.

Touto technikou se vyrábějí všechny samolepky používané ke značení na Českých drahách. Takto zhotovené samolepky vynikají mechanickou odolností proti otěru, odolností proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@zc.cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Posilujeme digitální tisk

Tiskárna Českých drah na konci letošního léta nahradila starou technologii X 1000 od Xeroxu novým digitálním barevným produkčním strojem Xerox Iridesse, který je první instalací tohoto zařízení v Olomouci a zároveň nejdelší instalovanou konfigurací na Moravě. Zároveň jsme digitální tisk rozšířili o černobílý produkční stroj Xerox D 125. Horkou novinkou je aktuální instalace velkoformátového laserového tiskového zařízení KIP 940, který umožňuje produkci až 390 metrů čtverečních plnobarevně potištěného papíru z rolí i archů v plakátové kvalitě.

 

© 2020 České dráhy, a.s. | Zásobovací centrum Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz