Grafické služby

Vytvoříme pro Vás kvalitní grafiku, zpracujeme grafický návrh loga, grafické návrhy tiskovin, design webových stránek, grafické manuály apod. Korektně provedeme sazbu a zlom veškerých tiskovin po finální předtiskovou kontrolu a předání otevřených dat nebo tiskových dat. Dle charakteru zakázky doporučíme vhodnou technologii výroby.

Tisk variabilních dat

Jde o tisk, kdy každý tiskopis (například leták, formulář, vstupenka, složenka, kupon ale i brožura, kniha) může být potištěn unikátním údajem, například adresa doručitele, speciální alfanumerické číslo, EAN kód nebo kombinace různých těchto a dalších údajů.

Ostatní služby

Kopírujeme tiskopisy, scanujeme dokumenty, provádíme focení budov, strojů a dalších objektů na profesionální úrovni. Zhotovujeme polepy do interiérů i exteriérů. V oblasti dokončující výroby Vám svážeme různé dokumenty do kroužkové vazby (Twin wire), slepíme nebo sešijeme drátem. Dále pak zhotovujeme šansonovou vazbu. Zajišťujeme dopravu a to jak poštou, přepravní službou ČD tak vlastní autodopravou.

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@zc.cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Naše tiskárna má nový přírůstek – velkoformátová UV led tiskárna Agfa Anapurna

Nová technologie umožňuje tisk v šíři 160 cm, určený pro interiér a exteriér. UV LED inkoust lze aplikovat na široký rozsah materiálů s rychleschnoucími vlastnostmi a maximální rychlostí tisku až 63 m²/h.

© 2019 České dráhy, a.s. | Zásobovací centrum Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz