Formuláře

Vyrábíme integrované formuláře - tiskopisy na které jsou naaplikovány různé prvky jako samolepky, lamino na určitou část formuláře, apod. Formuláře dokážeme personalizovat adresou, jménem, Ean kódem, také předseknout - například karty na vylupování. Vyrábíme i nekonečné formuláře typu „Endloss“ s vodicími lištami pro jehličkové tiskárny.

Samolepky

Vyrábíme samolepky nejrůznějších formátů a tvarů po vnitřní i venkovní použití, odolné povětrnostním vlivům. Potiskujeme materiály jako - samolepicí papír, samolepicí fólie, bílé, čiré, reflexní i luminiscenční materiály. Potiskujeme UV led technologií na 3M folie certifikované pro drážní dopravu. Tiskneme i zrcadlově na lepící straně.

Řezaná grafika – polepy

Zhotovujeme polepy na certifikované materiály MAC TAC, Oracal a jiné, v různých barevných odstínech dle požadavků. Odolnost materiálů proti povětrnostním vlivům je možná podle druhu folie 3, 5 nebo 10 let. Máme dlouhodobé zkušenosti s vnějšími i vnitřními polepy vlakových souprav a hnacích vozidel. Rovněž realizujeme informační systémy v nádražních budovách a na venkovních nástupištích. Pro SŽDC realizujeme velkoformátové polepy podchodů eliminující poškození graffiti.

Tiskopisy, předpisy a jízdní řády

Dle požadavků gestorů, jednotek a provozu ČD i SŽDC vyrábíme veškeré předpisy v požadovaných formátech a materiálech – eko papír, ofset, samopropis, apod., tištěné černobíle i plnobarevně včetně číslování, svázané do vazeb: V1 šitá, V2 lepená vazba a Twin wire – kalendářová drátěná i plastová vazba. Pro potřeby regionálních pracovišť ČD i SŽDC tiskneme jízdní řády - kapesní, kartičkové i vývěsní spolu s řazením vlaků a jinými pomůckami souvisejícími s platným grafikonem na dané období..

Reklamní/marketingové tiskoviny

Tiskneme letáky všech formátů a velikostí, skládané až na 8 lomů podélně i křížově. Lepíme na žiletku 8 stránkové letáky. Tiskoviny zušlechťujeme disperzním, UV a parciálním lakem, včetně matné nebo lesklé laminace. Vyrábíme brožury v A i B formátech až do velikosti 340x240 mm, jako i speciální formáty, např. DL (99x210 mm), čtvercové (210x210 mm) a pod. Brožury vážeme do vazby V1 šité drátem, V2 lepené a Twin wire - kalendářové drátěné i plastové vazby. V naší produkci jsou i pohlednice, magnetky, kalendáře stolní i nástěnné, diáře, noviny a časopisy. Tiskneme jednostranné i oboustranné plakáty od formátu A4, přes A0 až do velikosti 1,6 x 30 m na papírové i syntetické materiály včetně samolepících. Na velkoformátových strojích vyrábíme bannery, Billboardy, CLV, variapostery. rollupy a jiné velkoformátové nosiče. Dokážeme potisknout i deskové materiály, jako dibond, plast, sklo, dřevo i kov do tloušťky 4,5 cm.

 

 

 

 

 

Příjem zakázek
Tel.: 972 741 204
tiskarna@zc.cd.cz

Spočítejte si hmotnost zakázky
 1. Formát
  Neplatný vstup
 2. Gramáž papíru
  Neplatný vstup
 3. Počet kusů
  Neplatný vstup
 4. Hmotnost v kg
  Neplatný vstup

Posilujeme digitální tisk

Tiskárna Českých drah na konci letošního léta nahradila starou technologii X 1000 od Xeroxu novým digitálním barevným produkčním strojem Xerox Iridesse, který je první instalací tohoto zařízení v Olomouci a zároveň nejdelší instalovanou konfigurací na Moravě. Zároveň jsme digitální tisk rozšířili o černobílý produkční stroj Xerox D 125. Horkou novinkou je aktuální instalace velkoformátového laserového tiskového zařízení KIP 940, který umožňuje produkci až 390 metrů čtverečních plnobarevně potištěného papíru z rolí i archů v plakátové kvalitě.

 

© 2021 České dráhy, a.s. | Odbor komunikace | Tiskárna Olomouc | Tvorba webových stránek carl.cz